Jak leczyć infekcje intymne po chorobach dróg moczowych?

Witam. W roku 2013 odbyła się u mnie ostra niewydolność nerek(nie określono powodu), bez dalszych powikłań. Pod koniec roku 2016 zaczęły się u mnie częste infekcje intymne(głównie grzybica) oraz zapalenia pęcherza. Co się wyleczyłam, to powracało za chwile znowu.. trwało to bardzo długo, az do okolo listopada 2017. Od tamtej pory było wszystko dobrze, do teraz. Dostałam u ginekologa lek dopochwowy(nie pamietam nazwy) i było Ok przez tydzień. Następnie miałam typowe objawy grzybicy i dostałam Macmiror i Flukonazol. Niestety po stosunku(w prezerwatywie) miałam uczucie swędzenia i lekkiego pieczenia (minęło po 2 dniach), a przy braniu 9 tabletki Macmiror pojawiło się ciagle uczucie podrażnienia cewki moczowej i chęci oddawania moczu. Potrzebuje pomocy, nie wiem co mam już robić. Bardzo wpływa to na moja psychikę...

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest leczenie zarówno u Pani jak i u partnera seksualnego.