Mężczyzna , 68 lat Jestem po operacjii przepukliny pachwinowej skośnej lewej. Minęło 10 miesięcy a lewe jadro w pozycji stojącej jest prawie schowane w pochłonie. Moszna wyglada jakby zawierała tylko prawe jadro. Ponadto odczuwam tępy ból od lewego jądra w kierunku pachwiny. Lewo jadro jest wyraźnie mniejsze.Co robić dalej szpital gdzie byłem operowany wykonuje tylko operacje porad po nie udziela. Mam lat 69. Pozdrawiam i Dziekuje za ewentualna porade
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Chirurgia – Operacje są podstawą gałęzi medycyny nazywanej chirurgią. Nazwa ta powstała z greckich słów: cheir − ręka, ergon – czyn, działanie. Określenie „chirurgia” jest używane jako skrót bardziej szczegółowej nazwy „chirurgia ogólna”.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: