Jak leczyć jąkanie toniczno-kloniczne?

Mój problem to jąkanie toniczno-kloniczne. Byłam ofiarą wyzwisk, wyśmiewania, szydzenia, czułam samotność, rodzina się mnie wstydziła i odnosiła z wrogością. Byłam też molestowana seksualnie. Od dziecka marzyłam wyzwoleniu poprzez śmierć. Próbowałam absolutnie wszystkich terapii logopedycznych, żadna mi nie pomogła. 8-letnia psychoterapia psychodynamiczna pomogła tylko tyle, że zerwałam z dermatillomanią. Okaleczałam się codziennie w rytuałach ok 40-60 minut. Blizny zostaną mi na zawsze.

Dzień dobry.

Proponuję Pani wizytę u psychiatry oraz stałe leczenie psychoterapeutyczne.

Życzę odwagi i sukcesów,
Dariusz Pysz-Waberski