Jak leczyć kamienie nerkowe?

Witam od 16-tego roku życia choruje na kamienie nurkowe ,kolki trafiłam do innego lekarza ponieważ przeprowadzilam się do innego miasta z tad zmiana ,nowy lekarz przeprowadził mi inne badania niż poprzedni okazało się ze zdjęcia ze mam prawa nerek cytuje słowa opadnieta A w lewej nerce poplatane przewody prowadzące do pęcherza pytanie jest takie z kad to się wzięło co jest przyczyną ? Jak można to leczyć ?dodam że przerwalam leczenie bo przerazaly mnie te wszystkie skomplikowane badania wystrasz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza urologa. po badaniu będzie można odpowiednio dalej rozszerzyć diagnostykę.