Jak leczyć kaszel po wszczepieniu baypassów?

Maz przeszedl operacje wszczepienia baypasow 13 lutego w Krakowie.W obecnej chwili przebywa w sanatorium kardiologicznym.Calay czas trzymuje sie kaszel , jak zacznie rozmawiac to go od razu zaczyna laskotac i kaszle.,aby sie chronic od bolu wstrzymuje kaszel.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena w badaniu bezpośrednim, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie poinformowac lekarz o takich objawach.