Jak leczyć kaszel w 9 tygodniu ciąży?

Mam 19 lat, jestem w 9 tygodniu ciąży. Zwalczylam prawie wszystkie objawy przeziebienia zostal katar i doszedł kaszel. Jest strasznie uciazliwy boli mnie caly przelyk przy nim, pije herbate z miodem i herbate z lipy i nic nie pomaga. Jest coś jeszcze co może pomóc?

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się przez internet, proponuję wizytę kontrolną u lekarza rodzinnego