Jak leczyć katar u 3-latki?

Moja 3 letnia corka od okolo miesiaca ma katar, niby jej przechodzi po okolo tygodniu na dzien I znowu zaraz jej cieknie z nosa. Do tego ma powiekszone wezly chlonne na szyjce,sa one jeden wielkosci fasolki a po drugiej stronie wielkosci grochu. Zauwazylismy je tez okolo miesiac temu ake tak naprawde to nie mam pojecia jak dlugo sa powiekszone. Corka zaczela chodzic do przedszkola z poczatkiem wrzesnia. Czy to jest reakcja na inne dzieci I wirusy czy moze byc to cos powazniejszego??

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej jest to właśnie reakcja na infekcje i nie ma powodu do niepokoju.