Jak leczyć katar u niemowlaka?

witam moje dziecko od urodzenia praktycznie ma katar nie moge sobie z tym poradzic bylam u kilku lekarzy i nic prosze o porade zalamana mama

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przewlekły katar u dziecka może mieć wiele przyczyn. Najbardziej prawdopodobne jest jednak tło infekcyjne lub alergiczne. W celu określenia konkretnej przyczyny, sugeruję konsultację ze specjalistą otolaryngologiem lub alergologiem. Skierowanie uzyska Pani od lekarza rodzinnego.