Jak leczyć kłucie nogi w 28 tygodniu ciąży?

Witam mam 31lat i jestem w 28 tygodniu ciąży. Od kilku dni boli mnie pośladek i noga. Ból jest kłujący i bardzo silny. Pytałam swojego ginekologa czy można coś z tym zrobić odpowiedział że samo przejdzie po porodzie. Na prawdę nie można noc poradzić? Są dni że nie mogę wstać z łóżka. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się na konsultacje do innego ginekologa