Jak leczyć kołatanie serca?

Witam. Moim problemem jest kolatanie serca, może wyjaśnię, jak to przebiega: w zupełnie niespodziewanym momecie serce zaczyna mi walić, staje (wtedy brakuje mi tchu) i znowu zaczyna bić szybko, tak mniej więcej to wygląda. Teraz pytanie moje jest takie: po zastosowaniu już wszystkich chyba możliwych leków, takich jak B***, A***, A***, A***, X***, zrobieniu większości badań, w których wyniki są dobre, a nawet bardzo dobre - chciałbym się poradzić, co jeszcze mogę sprawdzić i jak to cholerstwo leczyć gdyż jest to uciążliwe, a przepisywane mi coraz droższe leki nie pomagają? Nie wiem już co mam ze soba zrobić. Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam.

Wyjaśnienia wymaga, czy przyczyna dolegliwości wynika z zaburzeń organicznych -j est wynikiem choroby serca, czynnościowych - zaburzenia elektrolitowe i/lub hormonalne, czy też mają tło emocjonalne. Wiele wyjaśnić może solidny wywiad i badanie lekarskie, zatem wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, internisty lub kardiologa.

Pozdrawiam.