Jak leczyć kołatanie serca przy nerwicy?

Witam ostatnio neurolog stwierdził u mnie nerwice lekowa i przepisami sympramol 50mg, po miesiącu zaczęła brać po dwie na dobe ale nie widzę poprawy. Miałam i mam częste bole głowy,osłabienie,w tym depesje i trudności z oddychaniem nawet po lekkim wysiłku . Dodam tez ze bóle głowy mocne były powodem wizyty u nerurologa,jestem nerwowa,i często mam mam napady lękowe,płaczu i smutku oraz mam kolatanie serca i nie mogę spać w nocy. Czy aby ten lek nie jest za słaby lub to nie to co lekarz stwierdził. Proszę o pomoc

Witam,
sympramol jest lekiem skutecznym, choć nie zawsze pomaga. Jedynie 30% pacjentów odpowiada na zastosowanie pierwszego leku przeciwdepresyjnego. Radziłabym skorzystać z pomocy psychiatry celem dobory innego leku np. z grupy SSRI.
Pozdrawiam.