Jak leczyć kompleksowo zęby?

Dolne zęby trzonowe mam, raczej ich nie mam bądź są do wyrwania. U góry podobnie ale chyba troszkę lepiej. Kły w miarę wyglądają nie bolą, i siekacze na dole bo górne jedynki obie ukruszone w opłakanym stanie. Do tego krzywe, mam wadę wymowy oraz częste bóle głowy i dopiero 32 lata. Chce się zabrać za te zęby i zdaję sobie sprawę że będę potrzebować protezy. Co mnie czeka - wyrobie się w budżecie 5tys zł? Ile takie leczenie by trwało?

Witam,

Zaplanowanie leczenie obligatoryjnie wymaga wnikliwego badania w gabinecie u lekarza dentysty. Możliwości leczenia jest wiele, Pana zęby niekoniecznie muszą wymagać usunięcia. Koszt i plan leczenia zależy od indywidualnych warunków w jamie ustnej pacjenta. Wskazana konsultacja. Pozdrawiam, lek dent Tomasz Herczakowski