Jak leczyć krwawienia podczas wypróżniania?

Od pewnego czasu mam krwawienia w czasie wypróżniania. Byłam u chirurga i jestem po kolonoskopii. Wykryto małego żylaka odbytu. Nadal krwawię. Po zażyciu czopków Posterisan H problem znika jednak na krótko. Błagam o pomoc!

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam, niestety bez badania lekarskiego niewiele mogę pomóc. Krwawienie jest jedynie objawem. Możliwych rozwiązań Pani problemów jest wiele, jednak przed ich zastosowaniem należy ustalić przyczynę krwawień, aby móc zindywidualizować proces leczenia
Z wyrazami szacunku Jan Bujok Chirurg, flebolog, proktolog Kriocentrum, ul. Wyszyńskiego 103 05-420 Józefów Tel: +48 22 779 28 21; +48 22 423 01 87; +48 504 171 106 Una Medica ul. Żelazna 69a Warszawa tel: +48 668 88 00 42