Jak leczyć lęk napadowy przed śmiercią?

Moja 14 letnia córka cierpi z powodu lęku napadowego. Do tej pory skarzyla sie na kolatanie serca,pocenie się,lęk przed śmiercią. Chodzi na psychoterapię. Od kilku dni,przy jedzeniu dretwieje jej szczeka,mówi że ma dziwne uczucie przy przelykaniu. Jakby tego nie czuła,ze połyka. Czuje też wtedy parastezje na calym ciele. Cierpi i płacze wtedy bardzo. Nie wiem jak jej pomóc. Może to objawy choroby neurologicznej. Jakie badania powinnam wykonac?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na objawy lękowe.
Celowa byłaby kontrolna/osobista konsultacja neurologiczna.

Mam pytanie: Jak jest u Pani Córki z suplementacją?
Przede wszystkim chodzi o magnez (jak najwięcej "magnezu w magnezie")
witaminy z grupy B (B1, B2, B6) wit. B12, kwas foliowy, selen? (w porozumieniu z Lekarzem).

Serdeczności oraz radości i pomyślności dla Pani i Pani Córki życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com teel. 502 749 605