Jak leczyć Leśniowskiego-Crohna?

z tym ze to chyba bardzo kosztowne? niestety oprocz tego cierpie z powodu choroby lesniewskiego crohna zwiazku z czym biore azathiopryne która chyba tez uzywana jest przy sm?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna należy prowadzić pod okiem gastroenterologa, co umożliwi zminimalizowanie powikłań.
Azatiopryna jest lekiem immunosupresyjnym i silnym lekiem przeciwzapalnym, stosowanym w wielu chorobach o etiologii autoimmunologicznej.