Jak leczyć leukopenię?

witam! od 7 lat choruje na leukopenie,nie wiem gdzie mam dalej sie leczyc by bylo to skuteczne... wyniki pogarszaja sie mieszkam niedaleko wroclawia,moze ktos poradzi co robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leukopenia to nie choroba a skutek istniejącej w organizmie choroby organicznej. Spadek ilości białych krwinek powinien być skonsultowany przez hematologa.