Jak leczyć łojotokowe zapalenie skóry w ciąży?

Mam problem obecnie 28 tydzień ciąży i między piersiami coś zaczerwienionego, plamki nie swędzi. Byłam już u 4 lekarzy prywatnie i nikt mi nie pomógł. Diagnoza to wyprzenie, łojotokowe zapalenie skóry. Nie pomogły cethapil, pirolam, niebieski szampon, travogen, travocort, clotrimazolum, sudocrem, zasypka, pudroderm, pharmaceris do skóry trądzikowej. Co robić?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.