Jak leczyć łupież przysutkowy?

Sz.P.Profesorze, wczoraj lekarz rodzinny podczas osłuchiwania stwierdził, że mam łupież przysutkowy (lewa pierś) i warto bym się udał do dermatologa, ale nie dał mi skierowania. Czy leki bez recepty wystarczą (np. maść)? Jak to leczyć, co robić? Pozdrawiam miło i bardzo dziękuję za odpowiedź i dyskrecję! Maciej B.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się ponownie do lekarza rodzinnego, jeżeli stwierdzi takie wskazania to wyda skierowanie do dermatologa.