Jak leczyć łuszczycę na dłoniach?

Witam, choruje na łuszczyce, która głównie pojawia się na dłoniach. Skuteczne okazały się być naświetlania lampą uvb jednak w okresie wiosenno-letnim są one zaprzestane z powodu niekontrolowanej dawki uv ze słońca. Moja przypadłość jednak nawraca i już staje się widoczna i uciążliwa (pęknięcia, rany nie gojące się, zgrubienia naskórka itp). Czy skuteczna w leczeniu okazałaby się lampa uv do manicure (pomimo prom. uvb i uva)? Jaki powinien być czas takiego naświetlania? U lek. dawka = 1,4 3*w tyg

Lampa do manicure nie jest do leczenia, ale do manicure. Lampy medyczne mają określoną długość fali i znaną dawkę emitowanej energii. W lampie do manicure nie wiadomo jaka fala i jaka dawka. Proszę nie kombinować na własną rękę tylko pójść do dermatologa.