Jak leczyć małopłytkowość i marskość wątroby spowodowana przez HCV?

Dzień dobry. Moja mama choruje na małopłytkowość, marskosc wątroby, spowodowaną przez wirusa HCV. Czeka ją biopsja wątroby. Proszę o informację jakie należy podjąć dalsze kroki. Pragnę nadmienić, że mojej mamie podano wielokrotnie płytki krwi, a w dalszym ciągu ma ich tylko 15 tys. Wirus został wyleczony. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam , jak wyobraża sobie Pani w tym przypadku pomoc lekarza przez internet?! Mama powinna pozostawać pod opieką specjalistów , ktorzy po uzyskaniu wyniku biopsji wątroby podejmą możliwe działania! z.żurawski