Jak leczyć migrenę przedsionkową?

Migrena przedsionkowa. Dzień dobry mam pytanie do Lekarzy ( Neurologów ) . Moja Żona , choruje na zawroty głowy , byliśmy już u bardzo wielu lekarzy specjalistów - brak diagnozy. Jeden Lekarz Neurolog przepuszcza , że może być to Migrena Przedsionkowa typu podstawnego ??? Żona dostała receptę na lek SUMAMIGREN 50mg - 2 tabletki. I tu pojawia się moje pytanie. Skoro Żona ma krótkie zawroty od kilku sekund do max 10 minut ( 20 - 30 takich ataków w ciągu dnia ) , to jak ten lek ma nam pomóc skoro jego działanie w organizmie jest po 20-30minutach ??? Lekarz zaproponował , żeby tabletkę wziąć zaraz na początku ataku ??? Są może inne tabletki tego typu , ale których działanie jest szybsze np tabletki pod język jak np przy zawałach lub nadciśnieniu ??? Pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad!
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam