Jak leczyć moje zaburzenia depresyjno-lękowe?

witam mam 30 lat i jestem mężatka mam corke ale od kilku lat lecze sie na zaburzenia depresyjno-lękowe i zaburzenia osobowości moje zycie to jakiś koszmar pochodze z rodziny patologicznej ja bylam 9 z rodzenstwa moje zycie jest dziwne mam dosc czuje sie nie doceniana przez rodzine a mieszkam u meza w domu z jego rodzicami jego matka jest nie do wytrzymania i nie dam rady tak dlugo zyc mysle o tym zeby odebrac sobie zycie bo to bedzie najlepsze rozwiazanie

Dzień Dobry Pani,

Nie doszczegółowiła Pani, czy jest w terapii oraz na czym polega zachowanie Pani Teściowej "nie do wytrzymania"?
Z Pani relacji wynika, że nie dostrzega Pani sensu życia, chcę Pani powiedzieć, że ono jest, tylko teraz Pani go nie dostrzega?
Proszę rozważyć, pomóc samej sobie, sięgnąć po niezbędne dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, pod okiem Terapeuty, pracującego w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, co równolegle z farmakoterapią byłoby dla Pani optymalną formą terapii.

Proces terapeutyczny jest procesem wymagającym czasu, cierpliwości, zaangażowania oraz współpracy z Terapeutą.

Już dzisiaj!
Może Pani skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123 czynnym codziennie w godzinach od 14.00-22.00 , gdzie uzyska Pani potrzebne wskazówki/wsparcie specjalistyczne - po wcześniejszym rozpoznaniu Pani sytuacji rodzinnej oraz emocjonalnej.
Jest to oferta dla dorosłych Osób, potrzebujących wsparcia, przeżywających kryzys emocjonalny.

Z życzeniami dla Pani tego, co jest dla Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605