Jak leczyć naczyniak kręgosłupa?

Witam mam naczyniaka kręgosłupa kręgu l2 23mm mam dolegliwości bólowe na tej wysokości czy to ten naczyniak powoduje ból bo czytałem że tej wielkości tak natomiast jedni lekarze mówią że tak inni że nie że tej wielkości naczyniaki nie bolą jestem skołowany. Czy naczyniak może też pęknąć

Witam , dolegliwości bólowe są najprawdopodobniej związane z obecnością naczyniaka! Szczegóły choroby i sposoby postępowania powinien z Panem omówić lekarz (ortopeda,onkolog) prowadzący! z.żurawski