Jak leczyć naczyniaki na wargach sromowych?

Witam, rok temu, latem, na większych wargach sromowych pojawiło mi się kilkanaście małych (wielkości główki od szpilki) naczyniaków - przynajmniej tak to okreśił ginekolog. Spytałam jak mam to leczyć - odp. "nie wiem". W każdym bądź razie moje naczyniaki (krwiaki) są bordowe, nie mają żadnej wydzieliny, a pod naciskiem bieleją, jakby miały w środku krew. Najgorsze jest to, że ich przybywa. Żyć da się z tym, niestety nie jest to zbyt estetyczne, a w kontaktach intymnych powoduje, że czuję się bardzo niekomfortowo. Bardzo proszę o informację co mam dalej z tym zrobić.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy bardzo za zadanie pytania.

W ramach porady internetowej nie jest możliwe zalecenie schematu leczenia, gdyż jest on dostosowywany do każdego przypadku indywidualnie. W Pani przypadku proponujemy kontakt z lekarzem specjalistą dermatologiem, który oceni problem i zaproponuje terapię.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl