Jak leczyć naczynka na policzku?

Witam, mialem na na policzku 4 wieksze teleangiektazje i ogolnie rumień, a na drugim 3 większe naczynka ( w formie teżtakich niteczek ). Miałem zabieg IPL, i 3 godziny po zabiegu nadal te naczynka widzę w niezmienionej formie. Czy to dobry znak?

Witam Ipl leczy rumień i po 3-4 tygodniach od wykonanego zabiegu pierwsze zmiany an skórze są uważalne, większe zmiany zauważy Pan po 5-6 zabiegach w odstępach co 3-4 tygodnie. do zamykania naczyń pękniętych już służą inne lasery. Wszystko jest prawidłowo po zabiegu, a jesli cokolwiek Pana niepokoi należy udać się do lekarza , gdzie zabieg był wykonywany i dopytać.