Jak leczyć nadmierne owłosienie na twarzy?

Jestem młoda kobietą więc życie przede mną. Odkąd zachorowałam na niedoczynność a mojej twarzy i ciele zaczęło pojawiac sie nadmierne owłosienie, które spędza mi sen z powiek. Co moge z tym zrobic? jak to wyleczyć ? Wiedząc,że mam podwyższony testosteron. Poza lekami antykoncepcyjnymi.

Lek. Michał Lenard

Niestety nie wiem jaka niedoczynność u Pani występuje. Powinna Pani skierować się do endokrynologa, który zleci wykonanie odpowiednich badań, określi przyczynę Pani objawów i zdecyduje o odpowiednim leczeniu. Pozdrawiam!