Jak leczyć nadmierne pocenie się?

mam problem z nadmiernym poceniem się stało się to po porodzie wczesniej nie pociłam się tak bardzo o tak nieprzyjemnym zapachu stosowałam różne preparaty z apteki ale do końca nie było to czego oczekiwałam pot potem ale najgorszy i największy problem to zapach proszę o poradę dziękuję

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności warto wykluczyć problemy hormonalne. To najczęstszy powód u kobiet szczególnie po okresie ciąży. Sugerowałabym konsultację z lekarzem rodzinnym.