Jak leczyć nadżerki żołądka?

Witam, Mam stwierdzone nadzerki zoladka. Jednoczesnie mam do usuniecia chirurgicznie osemki ktore rosna dosc mocno w poziomie, ale leki przeciwbolowe dosc mocno szkoda mi na zoladek. Co robic w tej sytuacji? Czy mozna taki zabieg zrobic w szpitalu i podac leki dozylnie??

Witam. Leki przeciwbólowe (niesterydowe leki przeciwzapalne) podane dożylnie także mają potencjał uszkadzający śluzówkę przewodu pokarmowego. Lepszym lekiem przeciwbólowym będzie paracetamol, jednak o leczeniu przeciwbólowym zadecyduje lekarz wykonujący zabieg.