Jak leczyć napad lęku?

Witam wszytko zaczęło się od spotkania z koleżanką 14 maja po spotkaniu odczułem bardzo mocny napad lęku w domu przed snem który dokuczał mi przez cały czas nie miałem apatytu słaby typowe objawy załamania nerwowego.Dziś już czuję się lepiej lecz zostało mi coś takiego że mam huśtawki nastrojów raz mam ochotę robić wszytko dobrze się czuję a po jakimś czasie dopada Mnie nie chęć oraz denerwuje mnie towarzystwo innych osób.Czy powinien zapisać się do psychologa czy to objaw z. nerwowego któryusta

Witam,

Zaburzenia lękowe leczymy farmakologicznie lub metodą psychoterapii, wysoką skuteczność, w tego typu zaburzeniach (potwierdzoną badaniami) wykazuje psychoterapia poznawczo-behawioralna. W Pana przypadku konsultacja psychologiczna byłaby wskazana.

Pozdrawiam

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą, psychologiem. Jeżeli stan ten się utrzymuje, wpływa negatywnie na poziom Pana funkcjonowania proszę skorzystać z wizyty u specjalisty, aby zastanowić się jaką wybrać formę pomocy, aby odzyskać równowagę. Przesyłam link gdzie znajdzie Pan placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie