Jak leczyć napady agresji i kołatania serca?

Witam. Mam depresję, lęki, nerwice i zaburzenia osobowości od około 7 lat. od 2 miesięcy tabletki które mi zapisał lekarz psychiatra. Dotychczas pomogły mi na tyle że przestało mnie trząść w klatce piersiowej i przestało serce tak kołatać. Ogólnie jestem na codzień rozdrażniona, do niczego nie mam weny, mam napady agresji. Czy zapisać się mam na psychoterapię prywatnie? I czy ona pomoże? Bo boję się że już tak zawsze zostanie. Czy odzyskam chęć do życia?

https://terapiaslomka.wordpress.com/

Witam!
Jak najbardziej! Same tabletki są w zasadzie leczeniem objawowym, pełne leczenie wymaga, przede wszystkim oddziaływań psychoterapeutycznych, wspartych ew. odpowiednio dobranymi lekami!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.