Jak leczyć napady hipoglikemii?

Witam serdecznie. Mam 30 lat. Od kilku lat miewam napady hipoglikemii, którym towarzyszą bóle głowy, zaburzenia mowy i widzenia, drżenie mięśni, zawroty głowy i senność. Miałam stwierdzoną hipoglikemię reakatywną i otrzymałam zalecenia dietetyczne, które przynoszą efekt zerowy. Takie napady mam nawet 2-3 razy w ciągu dnia i nikt nie jest w stanie mi pomóc, tłumacząc że taka moja uroda. Chyba niekoniecznie tak jest, bo nie mam tak od urodzenia. Wykonałam krzywą cukrową i insulinową. Wyniki: glukoza na czczo 78, po 1godzinie 75, po 2 godzinach 51. Insulina na czczo 3,1 , po 1 godzinie 27,5 , a po 2 godzinach 2,5. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u diabetologa i ustalenie dalszego postepowania