Jak leczyć nawrót depresji?

mam stan lękowo depresyjny i asentra brana przez 3 mies nic nie dała!. Wierze w leki,bo masę ludziom pomogły brane nawet latami.Jestem członkinią Mensy i jedna psycholożka pow,że jestem tak analityczna i tak przewidująca,że faktycznie nie podziała psychoterapia na mnie i faktycznie może tak być.Przynajmniej szczera była,bo ja doskonale wiem co mi szczęście przyniesie,ale z tego gó...na OCD to powstało i to z poukładania tylko

Bycie członkinią Mensy (gratuluję!) nie wyklucza psychoterapii. Sam się człowiek niestety nie wyleczy. Wie Pani, co jest dla Pani najlepsze (świetnie) ale jak widać to nie wystarczy, skoro Pani choruje.
Serdecznie pozdrawiam.

Niestety Pani pytanie jest bardzo chaotyczne, czasami branie leków przez 3 miesiące jest niewystarczające - proszę omówić tą kwestię z lekarzem prowadzącym. Z drugiej strony, jak Pani nie spróbuje psychoterapii, to też nie będzie Pani wiedzieć,jak na Panią podziała. Pozdrawiam.