Jak leczyć nawrotowe bóle kręgosłupa?

Witam. Od lat cierpię na nawracające bóle kręgosłupa. Ból jest usytułowiony zawsze w tych samych miejscach i wiąże się z ogólnym osłabieniem i objawami przeziębienia. Słabo sypiam i mam problemy z koncentracją. Zlecone przez lekarkę rtg kręgosłupa i morfologia dały wyniki w normie. Jaka może być przyczyna? Może powinienem wykonać jeszcze jakieś badania, np. rezonans?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pana miejscu skonsultowałbym się z lekarzem reumatologiem. Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pana dolegliwości, badanie fizykalne oraz badania dodatkowe.