Jak leczyć nawroty lambliozy?

Średnio co 4-5 miesięcy mam nawrót Lambliozy (3 razy w ciągu roku). Za każdym razem lekarz przepisuje mi antybiotyk Tinidazol, bez leków osłonowych. Organizm już tak się wyniszczył, że stale mam nawroty. Mam 67 lat i mój układ odpornościowy jest na pewno słabszy jak u młodego człowieka. Proszę o podanie mi jaki powinnam przyjmować probiotyk, aby wzmocnić organizm i skończyły się nawroty. Proszę mi tylko nie radzić, abym poszła do lekarza, bo więcej już nie pójdę. Biorę obecnie nalewkę ziołową Vernicadis, czy np. PROBIOLAC byłby odpowiedni?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze w takim wypadku konieczna jest konsultacja lekarza chorób zakaźnych oraz lekarza immunologa klinicznego względem odporności