Jak leczyć nerwicę lękową u 21-latki?

Dzien dobry borykam się z nerwicą lekową trafiłam przez to do szpitala dostałam ataku i tam stwierdzili że to bd to chodziłam do lekarza rodzinnego i laryngologa wcześniej i nic nie wykryli . Mianowicie męczy mnie ślinotok uczucie duszenia sie przez to mam problem z przełykaniem a nawet momentami szczękościsk czasami moja silna wola pomaga że to nie mój organizm jest chory tylko to psychika . Lekarz przepisał mi hydroksyzyne i skierował do poradni zaburzeń psychicznych . Jak sobie z tym radzic?

Witam!
Bardzo rozsądna decyzja lekarza rodzinnego! Poradnia Zdrowia Psychicznego, Porobią testy określające Pani osobowość, poziom lęku i nastroju, oraz podatność na sugestię. Zaproponują odpowiednie postępowanie (prawdopodobnie): psychoterapię ze wsparciem lekami p/lękowymi i powinni problem "załatwić".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.