Jak leczyć niedoczynność tarczycy w ciąży?

leczę sie na niedoczynność tarczycy hasimoto prawdopodobnie lecz letrox nie zbyt działa gdyz miał ciągły wzrost tsh mimo zwiększanych dawek leków dopiero przy 125 nieco mi spadło do około 7 przed rokiem 3 miesiace temu tsh 33,4 dzis 14,79 chodzi o to że okazało się wczoraj że mimo środków ostrożności jestem w ciąży prawdopodobnie 3 tydzień według tego ze 15-18.12 ostatni okres wtym czasie kulig ognisko papierosy alkohol fitnes trampoliny i co najgorsze wysokie tsh boje sie czy bedzie zdrowe

Dzień dobry,

proszę koniecznie skontaktować się z ginekologim-endokrynologiem, który leci odpowiednie badania i wdroży prawidłowy sposób leczenia się, co zapewni zdrowie rozwijającemu się dziecku.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga