Jak leczyć niedowład kończyn u oosby z poprzecznym podłużnym zapaleniu rdzenia kręgowego?

Córka zachorowała we wrześniu tego roku na poprzeczne podłużne zapalenia rdzenia kręgowego, pojawił się niedowład kończyn dolnych i podejrzenie zespółu Devica. Leczona antybiotykami, sterydami również plazmofereza. Posiadam dokumentację medyczną. Obecnie jest na oddziale rechabilitacji w Gdańsku, ale nadal jest na wózku. Potrafi stanąć na nogi, zrobić kilka kroków. Córka jest studentką po 4 roku wydziału lekarskiego w Gdańsku, ma 23 lata. Proszę o kontakt.

Polecany jest preparat Cerebrolysin we wlewach kroplowych oraz Quinomit z Mitofarmy, proszę o kontakt : bajko1@wp.pl