Jak leczyć niepełny wzwód u 24-latka?

Witam ,lat 24 chciałbym opowiedzieć o swoim problemie z niepełnym wzwodem i uzyskać kilka konkretnych odpowiedzi. Przy swoim pierwszym stosunku nie miałem żadnego problemu potrafiłem uprawiać sex ponad godzinę. Przez dłuższy okres czasu miałem przerwę , potrzebe seksualna zaspokojałem częsta masturbacja praktycznie codziennie szczególnie przy filmach porno. Po poznaniu nowej partnerki zdecydowaliśmy się na stosunek ,na początku wszystko było okej pełny wzod ale gdy dochodzilo do zbliżenia nagle erekcja zanikała do takiego stanu że nie był możliwy stosunek, po tym incydencie postanowiłem odrazu udać się do urologa/seksuologa który stwierdził że to wina stresu i przepisał mi lek cjalis 5mg który miałem stosować codziennie , nie ukrywam że efekt był zadowalający nawet noccne i ekercje były dużo mocniejsze a co najważniejsze mogłem odbyć normalny stosunek . Niestety ale okazja przydarzyła się dopiero pod koniec brania tabletek wzwód bym pełny i odbyłem 3 udane stosunki podczas jednej nocy. Po zakończeniu partii 28 tabletek zauważyłem że mam problem z osiągnięciem takiego wzwodu jak po zażyciu , czyli te wzwody nie były już takie pełne i dlugie. Stad zedycowalrm się zadać tutaj kilka pytań przed pójściem po raz kolejny do specjalisty. Moje pytanie czy mój problem wynika z częstej masturbacji ? Czy powinienem udać się po kolejne tabletki żeby przełamać ta barierę która nadal jest w mojej głowie że kolejny stosunek może się nie udać i dam plamę? Po jakim czasie powinienem odzyskać pełna sprawnoc kilka tygodni czy kilka miesiecy ? Chciałbym dodać że mam noncne wzwody i nawet podczas pieszczot czy pocałunków z kobietą odczuwam erekcję ale wiem że nie jest ona tak pełną jak po tabletkach które brałem. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź ;)

Lek. Wojciech Zygmunt

Być może jest to problem natury psychicznej. Częsta masturbacja może osłabiać pana pociąg do partnerki. A być może są to początki zaburzeń wzwodu, jakie dopadają większość mężczyzn, lecz zwykle w późniejszym wieku. Poza ewentualnym dalszym stosowaniem leku, wg. zaleceń lekarza, polecam udać się do dobrego psychoterapeuty. Dobry efekt mogą dawać opaski erekcyjne, jednak powinno się je stosować maksymalnie przez pół godziny. Pozdrawiam i życzę zdrowia.