Jak leczyć nieregularne krwawienia u 25-latki?

Witam , mam 25 lat i od 17 roku życia mam problemy z jajnikami początkowo miałam torbiele , lekarz przepisał mi wtedy antykoncepcje doustną po czym torbiele zniknęły. Po jakimś czasie zaczęłam strasznie przybierać na wadze , myślałam że to jest związane z antykoncepcją więc przestałam brać tabletki , chodziłam prywatnie do ginekologa na kontrole i pytałam czym to jest spowodowane , wtedy również pojawił się problem z nieregularną miesiączką i słabym krwawieniem niestety odpowiedź lekarza była absurdalna stwierdził że to jest taki wiek i trzeba czekać aż miesiączki się unormują . Na własną rękę po przeczytaniu kilku artykułów zrobiłam badania okazało się że mam niedoczynność tarczycy . Na dzień dzisiejszy wynik mam w normie zażywam letrox 50 . Lekarz endokrynolog naprowadził mnie na kolejne problemy z moimi jajnikami po wykonaniu kilku badań okazało się że mam policystyczny zespół jajników oraz podwyższony testosteron. Z tymi wynikami udałam się do klinki niepłodności ponieważ od 4 lat z mężem staramy się o dziecko bezskutecznie jak się okazało przez moje problemy z jajnikami . W klinice otrzymałam na sprawdzenie szans zastrzyk ovitrell po którym nie zaszłam w ciążę. Lekarz zaproponował mi Sono HSG któro miałam wykonać w tym miesiącu niestety nie wiem jak ocenić sytuację swojego cylku ponieważ miesiączka spóźniła się 8 dni a jest tak słaba że wręcz niewidoczna są to tylko kropki. Dzwoniłam do lekarza z pytaniem co robić lecz nie uzyskałam odpowiedzi a do kliniki mam 100 km . Co się dzieje że nie krwawię normalnie ?

Niestety niedoczynność tarczycy może mieć duży wpływ na Pani cykle, może blokowac owulację. Istotne czy sprawdzano np poziom PRL. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.