Jak leczyć niestrawność?

Witam, od listopada zeszłego roku odczuwam silne niestrawności po spożyciu posiłku. Czuje sytosc po bardzo malych ilosciach pokarmu, odbijanie, przelewanie sie w zoladku. Przy pokarmach suchych takich jak ciasta czuje zapychanie przelyku a nastepnie odbijaniee sie tresci i wypluwanie. Czasami zdazaja sie wymioty, czesto zolcia. Od listopada schudlam dziesiec kilo, poniewaz czesto czuje wstret do jedzenia. Wstepna diagnoza był refluks żołądka i przez dluzszy czas bralam leki odkwaszajace, ale gastrolog powiedzial, ze skoro nie pomagaja to nalezy przestac je brac. Objawy co jakis czas ustepuja, ale potem wracaja. Gastroskopia nie wykazala wiekszych zmian a rozpozaniem bylo gastritis. Morfologia w porzadku i nie jestem zakazona bakteria helicobater pyroli. Jakie poczynic dalsze kroki leczenia? Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

czy było usg jamy brzusznej? sądzę że wskazana jest wizyta u lekarza gastroenterologa.