Jak leczyć nietrzymanie stolca u 55-latki?

witam mam 55 lat od trzech lat mam nietrzymanie stolca chodzę od proktologa do proktologa i nie uzyskałam żadnej pomocy byłam prywatnie zrobić usg bo oczywiście nikt nie skierował mnie na żadne badanie dopiero sama wyczytałam że warto zrobić usg w usg stwierdzono ubytek m.z w początkowym odcinku na długości ok.0,5cm w 20% w zakresie godzin 11-1.powyżej ciągłość zachowana . zrobione usg i na tym koniec żadnej pomocy nie wiem co mam robic gdzie się udać w Bydgoszczy żaden proktolog nie chce się tym zająć a ja coraz bardziej jestem załamana i zdesperowana ,dostaje jakiś obsesji wciż chodz do ubikacji bo sprawdzam czy nie mam brudnej bielizny po kadżdej wyprawie na zakupy wracam i zawsze mam brudną bieliznę bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry, pomóc może wizyta u gastrologa, być może podłożem Pani dolegliwości są choroby jelit lub neurologa, aby wykluczyć podłoże neurologiczne.