Jak leczyć nieustający wodnisty katar?

Witam, Od dłuższego czasu mam nieustający wodnisty katar i uczucie zatkania. Do tego dochodzi swędzenie w nozdrzach i napady kichania. Po testach skórnych wyszła alergia na roztocza. Dotychczasowe leki (Loratydyna, Clatra, Rupafin, Telfexo) i pozostałe bez recepty przynoszą doraźną poprawę albo brak. Nasometin też nie przynosi większej ulgi, wszystko spływa do gardła. Ponadto występuje ostatnio ból zatok czołowych i oczodołów. Wynik rtg zatok był prawidłowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u alergologa i laryngologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć