Jak leczyć niewielkie mrowienia opuszków palców?

Witam ,mam 22 lata i od 2ch lat mam fascykulacje oraz niewielkie mrowienie opuszkow palcow oraz sporadyczne dretwienia palcow. To tego mrowienie twarzy ( sporadycznie ). W ciagu 2ch lat mialem 5 wizyt u neurologa(badanie kliniczne bez odchylen) oraz 2 EMG plus kilka badan krwi. Wszystko w normie. Zastanawiam sie czy powinienem wykonac prywatnie badanie MRI w celu wykluczenia MS jesli tak to jakie dokladnie MRI powienienem wykonac? Glowa i szyja ? z kontrastem czy bez. Pozdrawiam

Witam!
A może to są objawy nerwicowe, nerwica może naśladować każdą chorobę, tylko leczenie jest inne. Zgłosiłbym się do psychiatry, zrobią testy i podejmą próbę leczenia, być może sama psychoterapia, albo z wzmocnieniem p/lękowym.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.