Jak leczyć niskie ciśnienie u 26-latki?

Witam. Niestety cierpię na niskie ciśnienie i bardzo mnie to męczy ponieważ boli mnie głowa, gdy wstaję z łóżka lub kucne do dziecka mam zawroty głowy, ciemno przed oczami oraz piszczy w uszach. Ciśnienie mam 90-100/60-70. Jest to bardzo uciążliwe wszystko mnie męczy sprzatanie, zabawa z dziecmi, jestem ciągle senna i niewyspana nawet po 8h snu. Kawy nie mogę pić ponieważ puls mam wysoki 120. Jestem pod kontrolą kardiologa Ale niestety oczekuje na badania jak mogę poprawic swoje samopoczucie, co jest przyczyną takiego ciśnienia i rozbieżności między plusem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna szersza diagnostyka interniatycna proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego i sprawdzić parametry tarczycy