Jak leczyć nogę po urazie skrętnego stawu skokowego?

Witam sedrecznie Miesiąc temu doznałam urazu skrętnego stawu skokowego. Wystąpił ból, dość duży obrzęk oraz (jak to powiedział chirurg) bardzo duży krwiak (cała stopa, okolica przyśrodkowa, boczna rzecz jasna i nad kostką na około 15cm nad kostką). Na Rtg struktury kostne są w porządku, więc okłady leki p/bólowe, stabilizator i wizyta kontrolna. Od początku silny ból najbardziej zlokalizowany nad kostką boczną i pod kostką przyśrodkową. Dobre 2 tyg odczuwalne rozpieranie od strony przyśrodkowej. Obecnie ból palpacyjny tych okolic i przede wszystkim sztywność i ból (5/10) zlokalizowany przyśrodkowo pod kostką podczas przyciągania stopy, próby kucnięcia itp. Uczucie pociągania/"rozrywania". Po 4tyg zrobiono ponownie Rtg i lekarz dopatrzył się przejaśnień (ciemne punkty) na kości skokowej. Co dalej? co to może być? Czego się spodziewać? Padło pytanie ze strony lekarza czy noga była w gipsie ( -nie była). Cały czas z bólem i na lekach, ale chodziłam w stabilizatorze. W razie potrzeby mogę oczywiście podesłać na priv obraz Rtg

Niestety z poziomu portalu nie analizujemy wyników badań ani nie możemy prowadzić diagnostyki.
Jedyne co mogę zrobić, to odesłać Panią do ortopedy, który obejrzy RTG i zaleci co można dalej zrobić.