Jak leczyć objawy helicobacter?

Witam Od dłuższego czasu mam objawy helicobacter. Pochodzenie kwasów do przełyku, ciągle odbijanie sie, ciężkości na żołądku. Noo ale u lekarza z tym nie byłem. Ale od paru dni doszło do tego swędzenie , teraz już kłucie sprawiajace kłopoty w chodzeniu i przy wyczerpaniu tylka lekkie ślady krwi. Chłopak 19 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś wiecej powiedzieć