Jak leczyć objawy związane z niedoczynnością tarczycy?

Witam zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy tsh 5,43 i haszimoto anty pto 600 dostalam euthyrox 50 przyjmuje go od prawie dwoch miesiecy z dnia na dzien czulam sie gorzej dzis mam uczucia uderzen goraca do glowy uczucia uderzen do rak poty, zaburzenia snu, wymioty i biegunke lek nie byl wprowadzany od malej dawki tulko od razu 50 oznaczen ft3 i ft4 nie mialam . Co robic bo juz nie chce mi sie z lozka wstawac.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie oznaczyć poziom TSH ft3 i 4 i koniecznie udac się do lekarza rodzinnego