Jak leczyć obniżenie libido po depresji?

Kiedyś chorowalem na depresję i brałem różne leki po których doszło do obniżenia libido praktycznie do zera. Leków już nie biorę 5 lat, funkcjonuje normalnie, a problem nadal jest. Byłem u różnych lekarzy także u seksuloga i nikt nie potrafi mi pomoc

Dzień dobry,
Obniżenie libido może być związane także ze stanami depresyjnymi, nie tylko z zażywaniem leków. Innymi słowy, może to być objaw depresyjny sam w sobie, o podłożu psychicznym, a nie fizycznym. Radziłabym wybrać się do psychoterapeuty i porozmawiać nie tylko o swoim problemie, ale ogólnie o swoim podejściu do życie, do związków. Serdecznie pozdrawiam.