Jak leczyć obniżone libido u partnera?

Witam, mam 25 lat i partnera 7 lat starszego. jesteśmy razem ponad rok. Jego temperament jest duzo nizszy od mojego. Od kilku miesiecy seks jest albo zadaniowy, albo w ogole go nie ma bo za kazdym razem kiedy po grze wstepnej przechodzimy do penetracji-jego penis opada i nie ma opcji reanimacji. Sytuacja jest frustrujaca zarowno dla mnie jak i dla niego ....co robic dalej? Agata

Ewentualne zażywanie preparatów z Sieci oraz reklamowanych w TV nie jest działaniem właściwym.
Zachecam do wizyty z Mężem w gabinecie lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Być może libido partnera jest wyższe, ale unika on seksu z obawy przed "kompromitacją", za jaką uważa zaburzenia erekcji. Należy spotkać się z seksuologiem, aby odkryć przyczyny utracania wzwodu.

Pozdrawiam!