Jak leczyć opadanie powiek?

Opadają mi powieki,boli głowa i oczy od miesiąca.Choruję na polineuropatie posterydową i jestem po operacjach na zaćmę i błonę nasiatkówkową. Lekarze okulista i neurolog nie mogą mi pomóc. Badania okulistyczne mam dopiero w maju. Mieszkam w Łodzi, gdzie mogę dostać pomoc? Proszę o informację.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udacsie do jednego z ośrodków uniwersyteckich szpital im WAM lub im. Barlickiego